W tym artykule opowiem Ci dlaczego odczuwanie, nawet wstydu, jest krytyczne. Jeżeli czujesz wstyd – doskonale! Dzięki temu możesz go odpuścić. Jeżeli go nie czujesz lub uważasz, że nie potrafisz odczuwać wstydu, mam dla Ciebie dobrą informację – możesz! I odczuwasz go ALE… Fakt, że z Twojej perspektywy nie odczuwasz wstydu oznacza, że jesteś nieświadomy… Przeczytaj
Wpis!
Walka z uzależnieniem nie przynosi rezultatów! Dlaczego? (Część 1)

Poszukaj pomocy

Profil facebook – Dlaczego nie prowadzisz profilu na FB, dużo lepsza reklama by była ?
Ponieważ niewiele osób polubi stronę z pornografią w nazwie ;) Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ciekawe jakby się do tego odniósł sam Facebook, gdzie otwarcie mówi się o pornografii, masturbacji, seksie i związanych z tym problemach?
Tak naprawdę nie próbowałem stworzyć fanpage-a. Wszystko przede mną, może się zdecyduję spróbować :)